Chystáme VšezaOdvoz Premium - pojďte nám říct, co by podle vás mělo umět. Zabere to jen 2 minuty. Jdu na to.

Velké poděkování Nikol ( dekorační předměty)

Diskuze » Pozitivní příhody

Andy (autor tématu) 81 před 3 roky

Nikdy jsem se ještě nesetkala s takovou vstřícností a obětavostí s jakou mi paní Nikol vyšla vstříc. Slovo " děkuji " jen málo obsáhne co je jeden pro druhého ochotný udělat. Milá, úžasná osůbka s velkým charismem. Nikol máš velké, upřímné srdíčko a já Ti za všechno moc děkuji. Marcela Kohoutková💖

Nikol 2 před 3 roky

Ja Vam dekuji, az jste mne rozplakala,o tomto podekovani jsem se dozvedela nahodou od pani Zdenky a ji take dekuji!!🌺🌺🌺 Mam pro Vas neco nachystane a rada Vas uvidim, doufam ze uz na nirmalni kafco!!!!❤️🌺❗️

Akela 588 před 3 roky

Nikol jste fajn, příjemná a milá, nemusíte děkovat rozdávám věci pro užitek a radost druhým ráda.

Nikol 2 před 3 roky

Ja jsem hrozne rada, ze jsem Vas dve mohla osobne poznat, v dnesni dobe jsou lide na sebe zli a je to smutne, co muze clovek cloveku dat , vsichni mame v teto dobe houby, tak byt aspon ochotny a pomahat muzeme kazdy a zdarma a neni vic , nez usmev cloveka, kteremu udelate radost. Vazim si Vas obou a dekuji!!

Andy (autor tématu) 81 před 3 roky

Já se taky usmivam😊😊😊 a na obě ( Nikol+Zdanko)....😂

Akela 588 před 3 roky

Moc, moc oběma děkuji jak Nikol tak Marcelce