Nevycválaný pan André kaliopka

Diskuze » Negativní příhody

vlastacek (autor tématu) 2 před 5 měsíci

Sdílím komunikaci s pánem, který neumí slušně napsat ani "ne". Částečně pro pobavení, částečně abyste věděli, co čekat, pokud o něco od něj budete mít zájem. Píše o sobě, žeš je "Jsem kluk v kaliopkách který rád vše odevzdává.Děkuji."
Mno, posuďte sami:

Dobrý večer, zaujal mě nabízený stul. Mohu prosím požádat o rozměry (průměr a výšku) + ideálně rozměr po rozložení (pokud se nepletu a je rozkládací)?
Moc děkuji a těším se na informace. Bydlím na Žižkově, po domluvě bych ho mohla vyzvednout v pátek nebo o víkendu.
Děkuji, s pozdravem
Vlasta T.

André kaliopka před 2 hodinami
Máte to zadarmo tak neřeste kraviny jako rozměr atd

André kaliopka před 2 hodinami
Seru na to něco měřit!kdyby byl za litr tak neřeknu ale zadarmo?to řeší jen voliči petikoalice

já před 3 minutami
jasně, mějte se

Krásný večer všem

Volf 4 před 5 měsíci

@vlastacek

🙃 Dik za info! Uz je na blacklistu... 👍

Volf 4 před 5 měsíci

P.S.: Aby omylem nedoslo k zamene s jinym uzivatelem s podobnym jmenem:

https://vsezaodvoz.cz/profil/88329/andre-kaliopka

vlastacek (autor tématu) 2 před 5 měsíci

Ano prosím, to je on
Jako pobavil mě, ale sem (ostatně ani jinam) takové chování prostě nepatří.

Akela 588 před 5 měsíci

Už se tady o něm před roky psalo.

Ondřej Beránek 95 před 5 měsíci

Kaliopka je uchyl.

Alena z Prahy 19 před 5 měsíci

mám s ním též špatnou úchylnou zkušenost...

Jaro Třináct 36 před 5 měsíci

Zadaný profil neexistuje.

Ondřej Beránek 95 před 5 měsíci

Všeobecně, lidí jako p. kaliopka je celkem málo. Bohužel vlákno kde jsem to chování rozebíral, admin smazal i s p. Kaliopkou.

Tedy ve zkratce, Pokud má někdo tendenci o sobe mluvit ve třetí osobě doporučuji být velice obezřetný. Navíc, pokud je tou osobou někdo kdo něco nabízí. Protože touha po nabízené věci snižuje vaši ostražitost.

Žádná věc nestojí za případné problémy které by mohly z takového setkání plynout.