Dohoda s lidmi hruuuza

Diskuze » Negativní příhody

marketa (autor tématu) 0 před 8 měsíci

Dobrý den nevím jak ostatní ale mam stálou zkušenost posledni rok ....lidi napisou ja odpovim a ticho po pešině. Uvažuji že věci začnu hazet na konťak. Jen mi to přijde škoda ale poslední doubou chování lidí nemá obdoby. Velmi špatně zkušenosti.
když pro něco jedu já jasně se domluvím jsem včas na místě. Rychle a bezbolestně. Z druhé strany to je tak 90% lidí uplně mimo. Díky všem ostatním co to mají stejně reagují rychle a zodpovědně!!!!!

Volf 4 před 8 měsíci

Souhlasim


Tento tyden 3x, napr.

https://vsezaodvoz.cz/profil/55188/tom

Projeven zajem, vaznouci komunikace, prestal reagovat a uz nekomunikuje - je mi lito, ale tuto osobu nedoporucuju.

Alzbeta 9 před 8 měsíci

Začala jsem nabízet věci výhradně v časy, kdy mi nevadí, že se někdo nedostaví, protože mám doma ještě jiný program (Plán B: uklízení, odpočívání , nebo prostě něco jiného). Tak mě to tolik nežere a nemrzí

Akela 588 před 8 měsíci

Za spoustu let dávání zde jsem zažila kde co, holt si člověk musí zvyknout a poradit si. Jsou tu bezva lidičky,ale těch horších viz výše psáno je vždy hodně. Bohužel.

Věra Č. 17 před 8 měsíci

Já to mám stejně, asi to chce pevné nervy. Spousta lidí je super, domluva blesková a vše klape jako na drátku. A spousta nespolehlivých, kteří jsou asi tak chudí, že nemohou zvednout telefon a zavolat, aby se domluvili. Ale přijde mi, že jsou asi spíš chudí duchem.

Kepi 3 před 7 měsíci

Já mám teda většinou dobrou zkušenost, snad to nezakřiknu Až na toho Toma co zmiňoval Volf S tím mám zkušenost naprosto stejnou.

Ale snažím se to řešit přesně jak píše Albeta, dávám věci na konkrétní časy a musí to švihat. Když se nikdo neozve, jde to do kontíku

befelemepeseveze 2 před 7 měsíci

nevyzvednuté věci, které už znovu nechci vystavit, odnesu hromadně v krabici do nějakého RECYpointu... dostanou další šanci a je to bez rozčilování... a taky krámky SUE RYDER jsou príma... a je to pro dobrou věc...

johkuhbaz 26 před 7 měsíci

Recypoint jsem ještě nezkoušela, díky za tip. Já většinu věcí daruju jinak - je spousta krámků jako Sue Ryder - Cesta domů, Restart atd. Jenže ne vše lze takto darovat. Ale musím říct, že poslední rok mám taky špatnou zkušenost - dokonce i od lidí, podle jejichž profilu bych to nečekala. Většina zájemců nepřijde. Musím říct, že je to demotivující a jak se to opakuje, tak dost frustrující. Můj muž je spíš vyhazovací typ, takže kdykoliv někdo nedorazí, tak je to pro něj argument, proti darování věcí. Ale zase když někdo dorazí, o to je to větší radost. Chtěla jsem se zeptat na věc, se kterou hodně bojuju - když někdo nedorazí, hodnotíte ho? Díky - (tak jsem se vypsala z frustrace

Akela 588 před 7 měsíci

Já ano,ale bude tu asi dost odpůrců

marcela kohoutková 8 před 7 měsíci

Akela: Já od Vás dostala špatné hodnocení a dodnes nechápu proč? Někdy se člověk musí i zamyslet nad odpovědí, kterou obdrží😉. Pokud si nedomluvím pevný termín vyzvednutí, tak odpověď je POUZE dotaz, nikoliv domluva. Jinak jsem určitě pro hodnocení, ale musí být spravedlivé😉

Akela 588 před 7 měsíci

Je to dva roky stará věc. Odjakživa a to 8 let mám v profilu upozornění - pokud zájemce přestane komunikovat /upozorňuji čekám dva dny a nebo ještě zájemce oslovím a vidím,že je přítomen na webu/ a nebo se po domluvě nedostaví - u vás bylo to první - dávám negativní hodnocení. Tak opravdu nerozumím teď tomu já co je v tom za nepochopení. Negativ jsem vám dala za to,že jste přestala komunikovat. Každý by měl číst profil než si požádá o věc a pak uvážit jak na tom je zda to pro něj není daleko, zda to vážně opravdu chce. Něco jiného by bylo kdybyste mi tenkrát napsala,že třeba věc už nechcete apod. Tady je zvykem u dost lidí,že o něco požádají a pak nic. Negativ je varování pro další dárce. Pokud ostatní negativ nedávají je to jejich věc,možná se bojí, nebo nechtějí druhým škodit,ale pro další lidi co věci dávají je to později problém. Prostě to uzavřu něco chceš komunikuj. Čas je drahý.Ještě dodatek x krát jsem zvažovala jestli lidem co mají plno negativů při požadavku vyhovět. U někoho to bylo fajn a klaplo to, u dalších se ukázalo to co bylo již od jiných uvedeno. Je to prostě pouze o lidech a jejich chování.

marcela kohoutková 8 před 7 měsíci

Můj čas je také drahý, takže bych Vás požádala o smazání Vašeho negativního hodnocení v mém profilu, protože to, co píšete je naprostá demagogie! Je mi úplně jedno, jestli jde i věc starou dva roky. Za celé dva roky jsem od nikoho nedostala žádný negativ! Divné, že?!! Zamyslete se laskavě, Akelo nebo Patriku ? Vyberte si😉

Akela 588 před 7 měsíci

Já zase nedostala negativ za 8 let a nerejpejte do mě.

archipatelin 25 před 6 měsíci

Mozna jste jeste nedostala negativ, ale myslim, ze tu vetsina lidi vi, jak jedovata dokazate byt. Hlavne v hodnoceni. Staci si projit Vase udelena hodnoceni, tam se to tedy cervena. Stydte se pani Akelo