194157/volodar - domluvil neprijel

Diskuze » Negativní příhody

Ondřej Beránek (autor tématu) 95 před rokem

uzivatel volodar se domluvil neprijel bez omluvy akorat me zdrzel. U me ba blok

helena 41 před rokem

b ohužel, těchto lídí přibývá, já jich mám tak týdně 3-5, proto jsem se ted trochu stáhla , protože mě nebaví pořád si z někým dopisovat, kdo nakonec bez omluvy nepřijde a tak podobně, už jsem dala několi tašek do kontejnerů, myslím, že přicházejí noví lidé a ti se takto chovají, moc nevědí, co je pozdrav a poděkování a tím si také nelámou hlavu s tím, že vám jenom za dobrotu dávají práci navíc, ale co s tím nevím snad se to někdy zlepší, ale je asi potřeba o tom pořád psát, aby si to také přečetli a někdo se z nich možná chytí za nos, třeba paní Ivana , Dáša, Anna pan Vojta......

Ondřej Beránek (autor tématu) 95 před rokem

Ne tenhle byl horsi. komunikoval normalne akorat proste pred prijezdem mne ghostnul. Jak rikam debilek, a je v banu.

Akela 588 před rokem

pro helenu- dávat negativní hodnocení protože když se mě ozvou ti špatní tak to vidím, pokud ho lidi neoznačí napalí se další a další a je to škoda. Někdo si nechce dělat zle a tak to neřeší, ale je to hrozba pro další fajn lidi, kteří tu věci nezištně dávají. Jinak se tu stále množí manýru z webu nevyhazuj to, jako je prodej za peníze, neuvěřitelně požadavků o konkrétní odměnu a když už to nenapíšou do inzerátu hezky si to schovávají v profilu. Pokud se s tím něco neudělá tento web ztrácí na významu. Kdo se chce za věc revanžovat ať to udělá,ale ne na požádání. No a ti co jen berou a nedarují ani ň to je také kapitola sama pro sebe.