Podvodnice

Diskuze » Negativní příhody

jana fišerová krempaská (1) (autor tématu) 2 před rokem

Dobrý den paní Nela, nabízí za odvoz nebo za zasilkovnu své zboží, nabízela starší tablet, poslala jsem dopravu a paní přestala komunikovat a zboží smazala a svůj profil též smazala. Prosím buď té opatrný. Pokusím se zdilet profil.

jana fišerová krempaská (1) (autor tématu) 2 před rokem

Jistě poštovné vás vyjde na 79kč + 20kč krabice.

Zde je naše číslo účtu: 1001134806/3050

Napište mi tedy vaší adresu. Telefon je na vás ten co jste mi napsala v první zprávě?
Tady přikládám i číslo účtu co mi paní poslala, na který jsem poslala peníze.
Kdyby někdo měl zkušenost s touto paní. Děkuji za informace.

Iva Johanka 1 před rokem

dobrý den, nahlásila bych to na policii, zdravím Iva Johanka

Darianqua 2 před rokem

Taky jsem byla též o ní okradena za poštovné a schválně jsem čekala kdo napíše do diskuze no to je hrůza bože

Akela 588 před rokem

Platit dvacet korun za krabici je naprostá hloupost. Posílám balíčky a nikdy si nic takového neúčtuju. Krabice lze získat zadarmo a není nutnost je platit.

Kamila Kaligová 3 před rokem

Dobrý den, také se mi to stalo před 5 dny. Přesně, jak píšete (starší tablet, sluchátka).
Číslo účtu bylo toto - 1001134806/3050. Myslím, že si tato paní přišla na pěkné peníze. Dala pěkné zboží a kasírovala od každého 100,- Kč.

Kamila Kaligová 3 před rokem

Může se hodit

(smazaný uživatel)
0 0 0
Kraj: Moravskoslezský kraj
Okres: Opava
Město: Opava (mapa)
Vloženo: před 7 dny
Zobrazeno: 668x

Kamila Kaligová 3 před rokem

to byl ten profil, je smazán.

Anna Bernatová 1 před rokem

také jsem jí psala , ale neodpověděla naštěstí

Renata 2 před rokem

Totéž, 79+20, měla mi poslat sluchátka.

0077ivka 21 před rokem

Když to nahlásíte na policii, tak podle účtu si najdou majitele a zjistí i kdo ji kolik peněz poslat. Ono sice 100,- není moc pro někoho ano, ale když jí osloví 300 lidí tak má 30 000,- doma.

Akela 588 před rokem

Tito podvodníci hřeší na to,že spousta lidí než by si něco koupila zde vidí luxusní věc a hůrá, já to chci když je to zadarmo a v tom je ten problém a její zisk. Ví,že bude velký zájem a že se nachytá vidinou věci za pouhou stovku x lidí. Chce to přemýšlet a nenalítnout. Policie vám v tom nepomůže. Pracovala jsem na přestupkovém odd. a vím jak to chodilo Z těch lidí to nazpět nevytlučete a jen s tím máte starosti.

Nazca 12 před rokem

".. Policie vám v tom nepomůže. .."

-------- Není to pravda.
Také stala jsem se poškozenou osobou v minulosti.
Díky své hlouposti a důvěřivosti jsem byla ošizena stejným způsobem na Databázi knih.
Na těchto stránkách v diskuzním fóru se spojili lidé, kteří byli okradeni stejným podvodníkem a každý z nás nahlásil na Policii ČR (v místě svého bydliště) svoji situaci.

Nikomu na Policii nevadilo, že
1. poškozený z Benešova přišel jen o 150,- Kč,
2. z Prahy že přišel o 70,- Kč,
3. z Brna že přišel o 600,- Kč,
4. z Mělníku že přišel o 850,- Kč.
Každé ohlášení bylo zaregistrováno do protokolu Policie ČR.

Policie sloučila všechny poškozené v jeden celek a po roce byl podvodník odsouzen a každý z nás dostal písemné vyrozumění o rozsudku a možném vymáhání finanční částky, o kterou byl podvodně okraden.

Akela 588 před rokem

Otázka a dostali jste všichni peníze zpět?