Chystáme VšezaOdvoz Premium - pojďte nám říct, co by podle vás mělo umět. Zabere to jen 2 minuty. Jdu na to.

Situace se opakuje!!!!!!!!!!!!

Diskuze » Negativní příhody

Akela (autor tématu) 588 před 4 roky

Dnes se mě před chvilkou ozval na jednu nabídku tento člověk s tímto textem:
Hello, I am Fabian Albert, i will like to invest in your country. All i want is an honest and reliable person who can be my partner. Please email on fabianalbert212@gmail.com for more details. Best Regards Fabian Albert US Army Afghanistan

překlad google:
Dobrý den, jsem Fabian Albert, ráda bych investovala ve vaší zemi. Chci jen čestný a spolehlivý člověk, který může být mým partnerem. Pro více informací prosím napište e-mail na fabianalbert212@gmail.com. S pozdravem Fabian Albert Americká armáda Afghánistán

Už to tady před časem bylo.

Akela (autor tématu) 588 před 4 roky

nick fabian albert

Alice 1 před 4 roky

Ano, u mne také. Toto sem opravdu nepatří.

Admin Petr 247 před 4 roky

Díky za nahlášení, prevíta jsme zarazili. Kdyby to zkoušel jinak, dejte vědět

Ivi 9 před 4 roky


fabian albert před 3 hodinami

Hello, I am Fabian Albert, i will like to invest in your country. All i want is to stejné, co to zkouší???? an honest and reliable person who can be my partner. Please email on fabianalbert212@gmail.com for more details. Best Regards Fabian Albert US Army Afghanistan

Tsfat 69 před 4 roky

Zkouší vás natáhnout na špek

Struna 6 před 3 roky

Situace se znovu opakuje! Vidim ze se situace opakuje s trochou obmeny. Prislo mi dnes na moji nabidku savicek do lahvicek: Hello, iam silas antonio, i will like to invest in your country. All i is an honest ant reliable person who can be my partner. Please email me to silasantonio61@gmail.com for more detail. Best regar ds silan antonio. Ma 5 nagativnich hodnoceni a blokování, nic nedal ani nepřijal. Neumim ani slovo anglicky, ale je to hodne podobne. Jaky ma tahle zprava vubec smysl? Je mi jasne, ze zájemce to neni. Prislo to vice lidem? Dekuji význam tohoto obtěžování mi opravdu hlava nebere.

Ondřej Beránek 95 před 3 roky

Je to nabor adres kdo mu napise uzije si spousta srandy v poste.

Struna 6 před 3 roky

Myslim si, ze poslat mi tohle jako reakci na nabidku za odvoz savicky do kojeneckych lahvi je vyplod choreho mozku nebo vubec netuší, na co odpovedel, kvuli neznalosti cestiny.

(smazaný uživatel) 39 před 3 roky

Tohle je jev, již dlouhé roky se vyskytující, na internetu křížem krážem. Odesílateli je zhola jedno, co nabízíte, naopak chce něco nabídnout fixně on. "Výhodnou finanční půjčku" nebo si dotyčného "vyhlédl" jako potencionálního dědice, neb je bez potomků a bohatý nebo chce "pomoci" s převodem peněz a nebo jen získat vaši emailovou adresu, aby ji prodal dál a další s obměnami. Vždy jde o podvodné jednání a není třeba se tím, kromě nahlášení adminovi, zabývat.

Struna 6 před 3 roky

Dekuji za odpověď.

Josef Lišák Turek 70 před 3 roky

Pokud vám někdo nabízí něco zdarma, a hlavně v takovýchto případech, vždy je tam nějaký háček, nebo rovnou podvod mířený na naivní a neznalé uživatele PC. Na takovéto zprávy nikdy neodpovídejte. Vyhoďte je do spamu a v nejlepším případě takovou mailovou adresu přidejte do černé listiny ve vaší mailové schránce.

Hroch od bobří veky 5 před 3 roky

Aha to jsem nevěděl.

Klara Kutisova 1 před 2 roky

Zdravím, mně o víkendu přistálo to samé. K